JAK VYTVÁŘÍME WEB?

Poptávka, první kontakt…

Každý web je specifická záležitost i tak se pokusím shrnout proces jeho tvorby. Klient nás může oslovit různě nejčastěji jde o doporučení z předchozích referencí, přes Facebook nebo online formulářem na webových stránkách.

Následně si s klientem probere jak jeho potřeby a získáváme i názory od lidí co chce pomocí webových stránek oslovit např. jaké oni mají požadavky s čím se střetávají co jim jinde chybí atd.

Poté klientovi navrhneme grafický design tak představu o funkčnosti a v této fázi jsme již schopni zaslat finální nacenění. Klientovi po schválení zasíláme požadavky co my  potřebujeme pro zhotovení webových stránek.

Následně s klientem komunikujeme a pravidelně mu zasíláme pokrok v tvorbě webových stránek, aby úpravy a případné chyby byly napraveny co nejdříve.

Základní parametry našich webů…

Z 95% tvoříme designové reprezentativní stránky s vysokým důrazem na moderní trendy a estetiku.

Základní parametry stránek:

  • postavené na platforme WORDPRESS / nejpoužívanější CMS systém na světě i v ČR
  • stránky vytváříme responsní (optimalizovaný pro různé monitory, ale i pro tablety a smartphony)
  • jsou modulární (dají se doplňovat, přeskládat)
  • mají dynamické prvky, paralaxové pozadí (vytváří to dynamický atraktivní vzhled)…
  • lehko editovatelné (klient získá školení podle potřeby, bud zaučením na místě, video tutoriály nebo návody které bude mít neustále k dispozici) Není potřeba mít znalosti kódování webů, všechno je klikatelné a graficky zobrazené
  • instalujeme velké množství stavebních prvků, které budou vyhovovat i náročným klientů. Začíná se výberem responsní zóny, a následným vkládáním a optimalizaci struktury webu, obsahu a grafické identity webu.
  • pro náročné klienty je možné do  WORPDRESSU doinstalovat další placené i volně dostupné moduly např. platební brány, propojení s účatními systémy (Pohoda atp.), rezervační systémy, online chat, samozřejmostí je implementace sledování návštěvnosti

Časový průběh

Z pravidla u prezentačních webů je doba vyhotovení do 2-3 týdny od dodání pokladů.

Platby

Ceny stránek jsou různé ty nejednodušší webové stránky začínají od 6 000 Kč až po komplexní řešení např. e-shopy kde cena začíná od 18 000 Kč.

Záloha je z pravidla 30% na na začátku prací, zbytek po dodání.